MÖBLER / Bord / Slagbord 10951103
nr 1095 1103
Slagbord
bemålad, längd: 52+ 2x73, djup: 110 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:12:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr